Zámek Napajedla. Místo, které musíte zažít.

Vážené dámy a pánové,

dovolte, abychom Vás společně pozvali do napajedelského sídla, které otevírá brány pro vaše přání, sny a prožitky.

Zámek Napajedla, skvost barokní architektury, se stane alespoň na okamžik vaším domovem, místem, které si užijete, a do něhož se budete zcela jistě rádi vracet.

Interiéry zámku prošly mnoha různými změnami a rekonstrukcemi o které se zasloužili poslední dva majitelé. Byla to společnost Fatra a.s. a posléze soukromá majitelka Eva Gajdošík, která zámek v roce 2008 koupila a postupně ho svým citem pro interiéry uvedla do stavu, ve kterém se nachází nyní.

Byla to také ona, která poprvé v historii otevřela zámek Napajedla veřejnosti a především turistům. Na zámku se tedy běžně konají nejen svatební obřady, různé oslavy či firemní akce, ale především zámek slouží jako hotel. K dispozici je 13 zámeckých pokojů, které tento historický skvost nádherně doplňují a vytváří tak ze zámku vlídný DOMOV PRO KAŽDÉHO, KDO JEJ NAVŠTÍVÍ.

A proto i vy neváhejte a vstupte do kouzelného zámeckého světa, v němž se snoubí historie se současností. Objevte inspiraci pro vaši duši, tělo i ducha, pro váš život a vychutnávejte si krásu prostředí, kterou tento zámek nabízí.

Poznejte malebný zámek s netradičními pokoji bez televizí. Věříme, že oceníte jedinečnou energii tohoto místa a budete si vychutnávat příjemné chvíle, věnovat se sami sobě a budete společně s námi objevovat cestu k lepšímu životu. V duchu holistického – celostního přístupu k člověku vám nabízíme ubytování, jídlo, služby, semináře, vzdělávací programy, anebo také svatby či kulturní programy, prohlídky zámku, výstavy apod.

Od 1. 7. 2017 má zámek Napajedla nového majitele, který se rozhodl kráčet dál ve všech historických i současných tradicích a má zcela určitě zájem o další jeho zvelebování.

Proto si přejeme, aby toto místo bylo pro vás místem plným inspirace, místem, kde se budete rádi vracet,  místem, kde se budete cítit jako doma, místem, kde budete nalézat radost, odpočinek, relaxaci a oproštění se od každodenních starostí a strastí.

Naše filozofie: "Hledejme společně cestu k lepšímu životu..." zde.

STYLOVÉ APARTMÁNY
SVATBA NA ZÁMKU
GASTRONOMIE

FIREMNÍ AKCE a OSLAVY
SPECIÁLNÍ NABÍDKY/slevy
PROHLÍDKY