Kurzy vaření

 Jako každý rok, tak také letos zámek Napajedla připravuje pro své návštěvníky kurzy vaření. Tyto kurzy vaření jsou vedeny profesionálními kuchaři. Kurzy vaření se konají v nádherné zámecké kuchyni a každý kurz je také příjemným společenským setkáním pro všechny zúčastněné. Takže pokud neumíte vařit, tak věřte, že u nás se to určitě naučíte.

KURZY VAŘENÍ PRO KAŽDÉHO... Naše kurzy vaření může navštívit každý, koho láká objevit svět kulinařiny. Je lhostejno, zda jste staří, mladí či děti. Prozkoumávat zakoutí rozličných kuchyní může každý. Stačí jen sebrat v sobě odvahu a vyrazit k nám.

TEAMBUILDINGY - KURZY PRO FIRMY, OBCHODNÍ PARTNERY, ZAMĚSTNANCE...Pokud chcete oslnit své obchodní partnery či své zaměstnance, tak kurzy vaření jsou ideální formou netradičního teambuildingu, firemní párty či zážitkem pro vaše klienty. Nejenom, že se na kurzu dobře pobaví, utuží vztahy, zasoutěží si, ale také si skvěle pochutnají a budou mít jedinečný zážitek, který je podpořen nejenom dokonalým jídlem, ale také prostředím, jako je zámecké kuchyně, tak i restaurace či kavárna zámku Napajedla. Každý takový firemní kurz lze připravit a sestavit na míru dle přání klienta tak, aby splnil vaše očekávání. Neváhejte nás kontajtovat pro podrobnější informae emailem či telefonicky.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY VAŘENÍ...Mnozí z nás se stydí za to, že neumí vařit a nebo jen nechtějí být součástí skupiny. Právě pro vás jsou potom připraveny individuální kurzy vaření, jak jednodenní ,tak vícedenní s pobytem na zámku. Každý tento kurz je "ušit" na míru dle přání klienta. Vyberete si téma, čas a veškeré další aktivity. To vše k vaší spokojenosti. Více informací získte emailem nebo telefonicky.

VAŘÍ CELÁ RODINA A NEBO HURÁ NA NETRADIČNÍ VEČER S PŘÁTELI...Chcete zažít netradiční zážitek s rodinou? Chcete si společně uvařit nedělní oběd či páteční večeři? Chcete s kamarády strávit netradičně narozeniny? Tak právě pro vás jsou určeny kurzy vaření pro soukromé skupiny, které budou připraveny přesně dle vašich představ, dle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky.