Informace k ubytování

OBJEVTE KOUZLO ZÁMKU NAPAJEDLA. Vyzkoušejte si na pár dní zámecký život.

ZÁMEK NAPAJEDLA otevírá své brány pro své hosty na objednávku a na základě předchozí rezervace, čímž našim hostů můžeme zajistit maximální komfort a soukromí. Dále je zámek otevřen ve stanovených časech a termínech (více informací naleznete viz sekce otevírací doba a akce).

 • Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích se sociálním zázemím. Na některé pokoje je možné dát přistýlku.
 • Uvedená cena je vždy za pokoj a za dvě osoby, snídaně je v ceně pokoje - zámecká snídaně ve zlatém salonku, v rámci ceny pokoje. Čas snídaně: 8,00 - 10,00 hod., a nebo individuální - dle domluvy.
 • Parkování zdarma v zámeckém areálu.
 • Nápoje a drobné pamlsky na pokoji v ceně pokoje.
 • Wifi na pokoji zdarma.
 • Možnost buzení zdarma.
 • Postýlka do 3 let zdarma (bez stravy).
 • Přistýlka do 15 let  500,-Kč/osoba/noc se snídaní, přistýlka pro dospělou osobu 700,-Kč/osoba/ noc se snídaní.
 • Obsazení pokoje jednou osobou - cena nižší o 200,-Kč.

Další zámecké služby a aktivity v rámci areálu zámku Napajedla a jeho okolí:

 • Room service (snídaně do postele, šampaňské na pokoj za příplatek 300,-Kč).
 • Zapůjčení dětské postýlky pro miminka a nejmenší hosty do 3 let zdarma (bez stravy).
 • Výstavy v zámku - dle platného ceníku.
 • Prohlídky zámku s průvodcem - dle platného ceníku.
 • Masáže. (dle nabídky viz sekce relaxace, dle platného ceníku).
 • Tenis v zámeckém parku - po dohodě můžete hrát se sparing partnerem, nebo trenérem, ceny dle ceníku. Pro hotelové hosty sleva.
 • Zajistíme exkurzi do Hřebčína ( skupiny od 15 osob )
 • Zajistíme plavbu po Baťově kanále www.batacanal.cz.
 • Cyklostezka (možnost zapůjčení kol). www.napabike.cz.
 • Výlety v dosahu 20 minut - hrad Buchlov, Archeoskanzen Modrá, Velehrad, Kroměříž - zámek a květná zahrada, Baťův Zlín, vinné stezky, městské muzeum Napajedla, napajedelský hřebčín - věhlasný pro chov anglického plnokrevníka atd.
 • Zajišťujeme transfery do/z letišť Ostrava, Brno.
 • Zajišťujeme transfery do/z vlakových uzlů Olomouc, Přerov, Otrokovice, Staré Město u Uh. Hradiště
 • Zajišťujeme transfery do/z výletních lokalit Lázně Luhačovice, Lázně Kostelec, Buchlov, Buchlovice, Velehrad, Kroměříž, Zoo Zlín Lešná, Aquapark Uh. Hradiště, vinné sklepy.

* Na základě požadavku většiny našich hostů je celý zámek nekuřáckou zónou. Zámecké pokoje jsou zabezpečeny protipožárním hlásičem.

Check-in: do 15:30 / Check-out: 11:00

Rezervace je nutné realizovat vždy v daný den do 12,00 hod. Ubytování je možné vždy do 15,30 hod. a nebo na základě individuální domluvy s recepcí.

  Ceník ubytování pro rok 2019:

Pokoj pro dvě osoby

Popis pokoje

Foto

Pokoj/Noc/Kč

         Ap. č. 1                    Odvaha

Odvaha mnohdy v životě člověku chybí anebo ji občas ztrácí. Avšak pro každého z nás je důležitá. Možná ji naleznete právě v tomto krásném zámeckém pokoji, který je prozářen elegantní bílou a zároveň jasnými barvami. Apartmán s velkou chodbou, prostorným pokojem, s rozlehlou koupelnou - vanou i sprchovým koutem, samostatným wc.

 

    1.1.-31.5.         3.900,- 

    1.6.-31.12.     4.500,-

        Ap. č. 2                  Moudrost

Naším celoživotním cílem by mělo být nalézání obecné, čisté, lidské moudrosti. Možná se vám to podaří v modrostříbrném pokoji, který je prozářen klidem, s výhledem do korun staletého stromu. Pokoj má velkou samostatnou koupelnou s vanou a wc, nachází se v severním křídle zámku.

 

   1.1.-31.5.     1.870,-

   1.6.-31.12.   2.150,-

        Ap. č. 4                    Vitalita

Tak jako voda v řece plyne…, tak jak prales se neustále vyvíjí a mění. To je také náš život, v němž potřebujeme životní sílu - vitalitu. Pojďme ji společně hledat v rozlehlém pokoji pojmenovaném Vitalita, který je zařízen kombinací střibrno-zelené. Dýchne na vás aspekty přírody a čisté síly. Pokoj má k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a wc, velká vana je součástí pokoje s výhledem z okna.

 

   1.1.-31.5.     2.800,-

   1.6.-31.12.   3.250,-

        Ap. č. 5                Rovnováha

Všichni hledáme rovnováhu – balanc, mezi prací, rodinou, volným časem. Mnohdy tápeme a nevíme, jak vše skloubit. Rovnováha je však důležitá. Možná ji naleznete v příjemném pokoji, v němž se kloubí pestré barvy a jednoznačné linie. Menší pokoj se samostatnou koupelnou s vanou a wc.

 

1.1.-31.5.      1.870,-

1.6.-31.12.      2.150,-

         Ap. č. 6                    Něžnost

V dnešní uspěchané a hektické době často zapomínáme na city, na dotyk, něžnost. Potřebujeme ji však všichni. Čistý cit, který dokáže mnohé. Tento něžný bílý pokoj vám pomůže nalézt to, co možná ve svém životě postrádáte. Menší romantický pokoj s vanou v rámci pokoje, samostatným wc a zázemím.

 

1.1.-31.5.    1.870,-

1.6.-31.12.  2.150,-

        Ap. č. 7                    Talent

Hledáte svůj talent? Nevíte, co je Vaše životní, pracovní či osobní parketa? Tak neváhejte a navštivte pokoj talent. Tento pokoj a esence podpoří pochopení vaší identity. Menší útulný pokoj s příjemnou koupelnou - sprchovým koutem a wc.

 

1.1.-31.5.    1.870,-

1.6.-31.12.  2.150,-

        Ap. č. 8                  Motivace

Smysl života je v našich rukou. Jen na nás záleží, jakou cestou se vydáme a jak budeme žít. Pokoj motivace vás zahalí do klidného prostředí v bleděmodrém aranžmá. Navodí příjemnou atmosféru. Zde se budete v klidu moci oddat proudu svého snění a zlatému paprsku tvořivosti. Větší pokoj s vanou v rámci pokoje, koupelnou se sprchovým koutem a wc.

 

1.1.-31.5.    2.800,-

1.6.-31.12.  3.250,-

        Ap. č. 9                   Jasnost

Neumíte se rozhodnout, co chcete? Jste ve svém životě váhaví? Nejste v harmonii? Nemáte jasno ve svých záměrech? Hledejte proto zdroj síly v přírodě, která je naším přirozeným pomocníkem. Důvěřujte své intuici. V pokoji jasnost se vám to jistě podaří. Menší pokoj se sprchovým koutem a wc.

 

1.1.-31.5.     1.870,-

1.6.-31.12.     2.150,-

 

        Ap. č. 10                   Radost

Radost má být nedílnou součástí života. Užívejme si proto život všemi smysly a rozvíjejme celistvý (holistický) pohled na život. S radostí přijímejme barevnou symfonii štěstí a zbavujme se strachu. Hledejte radost nejenom v tomto krásném prostorném pokoji, ale ve všech oblastech života. Radost je větší pokoj s koupelnou - s vanou a wc.

 

1.1.-31.5.     1.870,-

1.6.-31.12.     2.150,-

       Ap. č. 11                   Hojnost

V dnešní době je hojnost brána jako něco špatného, nepřípustného. Avšak každý z nás má nárok na to žít hojný, plnohodnotný život. Proto posilujme schopnost obdarovávat sami sebe, obdarovávat druhé s radostí e bez pocitu viny či oběti. Podporujme přirozený pocit sebe ocenění a sebeúcty a to nejenom v tomto příjemném pokoji, ale v celém našem životě. Pokoj má příjemný výhled do okolí zámku, koupelnu se sprchovým koutem a wc.

 

1.1.-31.5.     1.870,-

1.6.-31.12.     2.150,-

        Ap. č. 12                  Proměny

Život je koloběh a neustálá změna, které bychom se nikdy neměli bát. Proto hledejme to, na čem můžeme pracovat, co můžeme zlepšovat, jak v rovině pracovní, osobní či životní. Užívejte si přemýšlení a změn v tomto nádherném velkém pokoji s výhledem do parku. Pokoj je jedním z největších na zámku, má krásnou koupelnu s vanou, se sprchovým koutem a wc.

 

1.1.-31.5.     3.500,-

1.6.-31.12.     4.050,-

        Ap. č. 13                Asertivita I

Často se nám stává, že nevíme, jak jednat, jak si zachovat chladnou hlavu. Mnohdy v jednáních ustupujeme, aniž bychom chtěli. Někdy jsme nervózní a reagujeme nepřiměřeně. Učit se asertivitě je těžké, ale stojí za to, zkoušet jednat v klidu a s jasným záměrem. Asertivita, menší pokoj s koupelnou - sprchovým koutem a wc.

 

1.1.-31.5.     1.870,-

1.6.-31.12.     2.150,-

 

Při rezervaci pokoje jednou osobou účtujeme slevu z ceny pokoje 200 Kč. Přistýlka na pokoji pro dítě do 15 let 500,-Kč/osoba/ noc se snídaní, dospělá osoba 700,-Kč/osoba/noc se snídaní. Postýlka pro děti do 3 let zdarma (bez stravy).

STORNO PODMÍNKY

Při závazné objednávce ubytování telefonicky nebo emailem je hostům zasíláno potvrzení rezervace emailem. Toto potvrzení je závazné, jak pro poskytovatele, tak zájemce o ubytování.  Pokud je toto ubytování ze závažných důvodů ze strany klienta zrušeno více než 20 dnů před plánovaným příjezdem, bude hostovi nabídnut výběr jiného termínu ubytování a to vždy ve stejném období dle platného ceníku.  Pokud je ubytování zrušeno méně než 10 dnů před plánovaným ubytováním je klientovi účtováno 30% z ceny ubytování a nebo zámeckého balíčku. Pokud je ubytování zrušeno méně než 7 dní před plánovaným ubytováním je klientovi účtováno 50% z ceny ubytování a nebo zámeckého balíčku. Pokud je ubytování zrušeno méně než 3 dny před plánovaným ubytováním je klientovi účtováno 100% z ceny ubytování a nebo zámeckého balíčků.

STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.

V případě jakýchkoli dotazů, nás neváhejte kontaktovat na emailu pavlica@zameknapajedla.cz, či na telefonu +420 733 191 735 

Ušetřete zde 20 % se Citi platební kartou.