Popis pokojů

Patro zámeckých pokojů je "patrem života"

Patro zámeckých pokojů je "patrem života". Je to místo, kde se budete cítit jako "vytvrženi" z běžné reality světa. Zapomenete na běžné denní starosti. Budete si jen užívat hezkých chvil. Objevte svět zámeckých pokojů bez televizí a minibarů. Vyzkoušejte kouzlo zámeckého prostředí, které vám umožní vzdálit se od každodenních starostí. Každý pokoj je jiný, je nadesignován dle speciálních energetických pravidel. Na pokojích jsou přírodní esence, které podpoří danou vlastnost, podle níž se pokoj nazývá. Schází vám odvaha, ubytujte se v pokoji Odvaha, postrádáte rovnováhu, v pokoji Rovnováha vám ji pomůžeme naleznout, chcete se v životě radovat, využijte pokoj Radost. Potřebujete motivaci či se potřebujete v životě rozhodnout, užijte si pár chvil v pokoji Motivace. Toužíte něco změnit, vyzkoušejte pokoj Proměny. Pokud máte zájem na svém životě "pracovat", můžete navštívit na zámku naši klidnou "terapii", kde vám vyškolený terapeut poradí v oblastí zdraví a duše. - více informací naleznete v sekci relaxace.

Pokoj č. 1: ODVAHA

Odvaha mnohdy v životě člověku chybí anebo ji občas ztrácí. Avšak pro každého z nás je důležitá. Možná ji naleznete právě v tomto krásném zámeckém pokoji, který je prozářen elegantní bílou a zároveň jasnými barvami. Apartmán s velkou chodbou, prostorným pokojem, s rozlehlou koupelnou a samostatným wc. Pokoj je vhodný pro všechny zamilované, slouží také jako velkolepé novomanželské apartmá a nebo pokoj pro konání zásnub, romantických večerů apod.

Pokoj č. 2: MOUDROST 

Naším celoživotním cílem by mělo být nalézání obecné, čisté, lidské moudrosti. Možná se vám to podaří v modrostříbrném pokoji, který je prozářen klidem, s výhledem do korun staletého stromu, který pamatuje vše, co zámek Napajedla zažil. Pokoj má krásnou velkou samostatnou koupelnu. K pokoji se dostanete zajímavou a tajemnou zámeckou chodbičkou. Pokoj se nachází v severním křídle zámku.

Pokoj č. 3: RODINA

Jedná se o velký rodinný byt - apartmán, jež se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen a velkého obývacího pokoje s vybavenou kuchyní. 

Pokoj č. 4: VITALITA 

Tak jako voda v řece plyne..., tak jak prales se neustále vyvíjí a mění. To je také náš život, v němž potřebujeme životní sílu - vitalitu. Pojďme ji společně hledat v rozlehlém pokoji pojmenovaném jako vitalita, který je zařízen kombinací střibrno-zelené. Dýchne na vás aspekty přírody a čisté síly. Pokoj je rozlehlý, má k dispozici koupelnu se sprchovým koutem, velká vana je součástí pokoje.

Pokoj č. 5: ROVNOVÁHA 

Všichni hledáme rovnováhu – balanc, mezi prací, rodinou, volným časem. Mnohdy tápeme a nevíme, jak vše skloubit. Rovnováha je však důležitá. Možná ji naleznete v příjemném pokoji, v němž se kloubí jednoznačné linie a pestr barvy, které působoí na naši životní energie a naše čakry. Krásný pokoj se samostatnou koupelnou, vanou a wc.

Pokoj č. 6: NĚŽNOST 

V dnešní uspěchané a hektické době často zapomínáme na city, na dotyk, něžnost. Potřebujeme ji však všichni. Čistý cit, který dokáže mnohé. Tento něžný bílo růžový pokoj vám pomůže nalézt to, co možná ve svém životě postrádáte. Menší romantický pokoj s vanou na stříbrných nožkách v rámci pokoje, samostatným wc a zázemím.

Pokoj č. 7 TALENT 

Hledáte svůj talent? Nevíte, co je Vaše životní, pracovní či osobní parketa? Hledáte svoji životní vášeň?Tak neváhejte a navštivte pokoj talent. Tento pokoj a esence podpoří pochopení vaší identity. Menší útulný pokoj s květinami a příjemnou koupelnou - sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 8 MOTIVACE 

Smysl života je v našich rukou. Jen na nás záleží, jakou cestou se vydáme a jak budeme žít. Pokoj motivace vás zahalí do klidného prostředí v bleděmodrém aranžmá. Navodí příjemnou atmosféru. Zde se budete v klidu moci oddat proudu svého snění a zlatému paprsku tvořivosti. Větší, rozlehlý pokoj s vanou v rámci pokoje, koupelnou se sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 9 JASNOST 

Neumíte se rozhodnout, co chcete? Jste ve svém životě váhaví? Nejste v harmonii? Nemáte jasno ve svých záměrech? Hledejte proto zdroj síly v přírodě, která je naším přirozeným pomocníkem. Důvěřujte své intuici. V pokoji jasnost se vám to jistě podaří. Menší pokoj se sprchovým koutem a wc. 

Pokoj č. 10 RADOST 

Radost má být nedílnou součástí života. Užívejme si proto život všemi smysly a rozvíjejme celistvý (holistický) pohled na život. S radostí přijímejme barevnou symfonii štěstí a zbavujme se strachu. Hledejte radost nejenom v tomto krásném prostorném pokoji, ale ve všech oblastech života. Radost je větší pokoj s koupelnou - s vanou a wc.

Pokoj č. 11 HOJNOST 

V dnešní době je hojnost brána jako něco špatného, nepřípustného. Avšak každý z nás má nárok na to žít hojný, plnohodnotný život. Proto posilujme schopnost obdarovávat sami sebe, obdarovávat druhé s radostí e bez pocitu viny či oběti. Podporujme přirozený pocit sebe ocenění a sebeúcty a to nejenom v tomto příjemném pokoji, ale v celém našem životě. Pokoj má příjemný výhled do zámeckéh parku, koupelnu se sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 12 PROMĚNY  

Život je koloběh a neustálá změna, které bychom se nikdy neměli bát. Proto hledejme to, na čem můžeme pracovat, co můžeme zlepšovat, jak v rovině pracovní, osobní či životní. Užívejte si přemýšlení a změn v tomto nádherném velkém pokoji s výhledem do parku. Pokoj je jedním z největších na zámku, má krásnou koupelnu, s vanou, sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 13 ASERTIVITA I  

Často se nám stává, že nevíme, jak jednat, jak si zachovat chladnou hlavu. Mnohdy v jednáních ustupujeme, aniž bychom chtěli. Někdy jsme nervózní a reagujeme nepřiměřeně. Učit se asertivitě je těžké, ale stojí za to, zkoušet jednat v klidu a s jasným záměrem. Asertivita, menší pokoj s výhledem do parku, s koupelnou - sprchovým koutem a wc. 

Pokoj č. 14 ASERTIVITA II 

Pokoj je propojen společnou chodbou, je samostatný s koupelnou - sprchovým koutem a wc.