Zvýhodněné pobyty

ZÁMEK NAPAJEDLA,  ŽIJTE LEPŠÍ ŽIVOT.

ZÁMEK NAPAJEDLA je rodinný zámecký hotel, který otevírá své brány pro své hosty na objednávku a na základě předchozí rezervace, čímž našim hostům můžeme zajistit maximální komfort a soukromí. Dále je zámek otevřen ve stanovených časech a termínech (více informací naleznete viz sekce otevírací doba a akce).

Rezervace jsou možné zde: Iva.Janalova@seznam.cz, pavlica@zameknapajedla.cz

 

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku zvýhodněných pobytů.

PROSTĚ JEN A JEN ROMANTIKA!

 Máte výročí seznámení, sňatku, slavíte narozeniny, žádáte o ruku a nebo jen chcete překvapit? A nebo zkrátka jen toužíte vzdálit se od každodenního života a starostí? Vychutnejte si romantické pobyty v zámku Napajedla. Neváhejte a vstupte do světa jedinečné zámecké atmosféry a nechte se hýčkat. Vychutnávejte si alespoň na chvíli život všemi smysly a vyzkoušejte zámecký život se vším, co k tomu patří.

UŽIJTE SI NIC NEDĚLÁNÍ! JEN ODPOČÍVEJTE A NECHEJTE SE HÝČKAT!

Jak vypadá váš víkend snů? Všichni kolem se vám snaží namluvit, že byste jej měli trávit aktivně? Přitom vy ve skrytu duše chcete něco opačného...zkrátka jen si užívat pohodu a nic nedělání. Lenošit, daleko od běžných každodenních starostí, ležet v posteli, číst si, ochutnávat dobroty a pít bylinkový čaj či dobrou kávu. Vstupte za zdi zámku Napajedla a nechejte se hýčkat klidem, pohodou a službami přímo na vašem zámeckém pokoji. Pokud si budete přát, nemusíte svůj pokoj vůbec opustit. Záleží jen na vás.

NAUČTE SE VAŘIT!

 Stydíte se, že vaše kuchařské umění není dokonalé? Neumíte uvařit svíčkovou, upéct bábovku nebo zavařit kompot? Jste na správném místě. V zámku napajedla vás to v absolutním soukromí naučíme! Připravujeme kurzy vaření se známými os

Zvýhodněné pobyty objednávejte a na jakékoli dotazy se ptejte prostřednictvím emailu:

pavlica@zameknapajedla.cz      +420 733 191 735 a nebo v sekci Kontakty

Těšíme se na Vaši návštěvu!